Русский (Russian Federation)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

+38 (044) 280-09-29
+38 (067) 503-55-44
+38 (067) 502-55-44

< >

Мова, якої не було

Переклад готується Далі

04 січ. 2012

Вавілонська вежа

переклад готується Далі

09 груд. 2011

Мова для музикантів

Французька складна за своєю вимовою, англійська – групою часів, китайська та японська – писемністю. Далі

30 лист. 2011

Англійська – мова простолюдинів

В сучасному світі кожен поважаючий себе людина або знає англійську мову, або вчить, або збирається вчити. А як же інакше? Адже це мова бізнесу, міжнародних відносин і ... успіху. Далі

30 лист. 2011

Професія перекладач

Навіщо ж працедавцям витрачатися на тлумача, якщо кожен другий працівник великих компаній має сертифікат «TOEFL»? Панове, як же ви помиляєтеся. Далі

22 лист. 2011

Чому саме наше агентство перекладів?

Агентство перекладів «Лінгваплюс» не має потреби присвоювати собі звання кращого бюро перекладів у Києві — ми й так ним є. :)  Ми не хвастаємося високою якістю роботи, кваліфікованими перекладачами та точним дотриманням строків, навіть якщо це термінові переклади. Це — норма й ознака нашого професіоналізму, який уже більш як  10 років допомагає нам підтримувати репутацію та продовжувати тісну співпрацю з клієнтами.
Ми — Ваше рятівне коло у цьому світі. Навіщо боятися нерозуміння своїх іноземних партнерів і друзів, проблем із документами й іншими паперами? Забудьте про це! Адже багатомовність світу — це те, що допомагає кожному з нас бути самим собою. Якщо Вам знадобився терміновий переклад текстів або інша перекладацька послуга — довіртеся команді наших фахівців. Для них будь-яке завдання, чи то буде усний переклад, чи розшифрування аудіо, чи навіть терміновий переклад документів — улюблена творча праця.
Замовляючи терміновий переклад, будьте готові до того, що він обійдеться дорожче, ніж такий самий переклад, виконаний у звичайному (нетерміновому) режимі роботи. Однак при сьогоднішньому швидкому темпі життя такі витрати дуже навіть виправдані, особливо якщо справа не терпить зволікання і Вам потрібно надати переклад у визначений термін незалежно від  обставин.
Розширюючи сферу нашої діяльності, ми постійно беремося за все нові обрії, збільшуючи асортименти послуг і незмінно підтримуючи високий рівень якості наших перекладів. Зробіть замовлення на терміновий переклад прямо зараз і переконайтеся!

Київське агентство перекладів «Лінгваплюс»  —  точно за змістом,  точно в термін.

 

Останнє з блога

12.12.2012
Ми переїхали! У Лінгваплюс нова адреса ...
14.02.2012
There are no translations available.В мире насчитывается около 3000 живых...
30.01.2012
переклад готується...