Русский (Russian Federation)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

+38 (044) 280-09-29
+38 (067) 503-55-44
+38 (067) 502-55-44

< >

Мова, якої не було

Переклад готується Далі

04 січ. 2012

Вавілонська вежа

переклад готується Далі

09 груд. 2011

Мова для музикантів

Французька складна за своєю вимовою, англійська – групою часів, китайська та японська – писемністю. Далі

30 лист. 2011

Англійська – мова простолюдинів

В сучасному світі кожен поважаючий себе людина або знає англійську мову, або вчить, або збирається вчити. А як же інакше? Адже це мова бізнесу, міжнародних відносин і ... успіху. Далі

30 лист. 2011

Професія перекладач

Навіщо ж працедавцям витрачатися на тлумача, якщо кожен другий працівник великих компаній має сертифікат «TOEFL»? Панове, як же ви помиляєтеся. Далі

22 лист. 2011

Професія перекладач

Уміння вільно спілкуватися, і навіть уміння вільно думати іноземною мовою не дає гарантії того, що Ви зможете якісно донести інформацію з іноземної мови на рідну.  Під словом «якісно» я маю на увазі не  просто передачу змісту, але й збереження краси мови, бо саме      в умінні донести суть красиво й точно і полягає майстерність перекладача. Кожна мова має свої унікальні особливості: граматичні звороти і конструкції, специфіку побудови речень,   фразеологізми, каламбури та інше. Нехтувати всім цим,  обмежившись лише «передачею змісту»,  - щонайменше,  не професійно.
Таким чином,  «нав'язавши» співробітникові з англійською на рівні «Advanced» обов'язки перекладача, Ви ризикуєте одержати дилетантський  переклад, як у документації, так і під час перемовин. Особливо це важливо щодо  перемов, адже перекладач – це єдина сполучна ланка між Вами й партнерами; саме від професіоналізму перекладача залежить успішне завершення Вашої ділової зустрічі. 
Отже, як не крути, а  перекладач  - це професія. І як будь-яка інша професія вона вимагає навичок, володіння прийомами, досвіду  й, зрештою, таланту.
У народі поширена думка, що перекладач – це не професія. Багато хто помилково вважає,    що будь-яка людина, котра добре володіє іноземною мовою, може виконувати функцію перекладача.