Русский (Russian Federation)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

+38 (044) 280-09-29
+38 (067) 503-55-44
+38 (067) 502-55-44

< >

Мова, якої не було

Переклад готується Далі

04 січ. 2012

Вавілонська вежа

переклад готується Далі

09 груд. 2011

Мова для музикантів

Французька складна за своєю вимовою, англійська – групою часів, китайська та японська – писемністю. Далі

30 лист. 2011

Англійська – мова простолюдинів

В сучасному світі кожен поважаючий себе людина або знає англійську мову, або вчить, або збирається вчити. А як же інакше? Адже це мова бізнесу, міжнародних відносин і ... успіху. Далі

30 лист. 2011

Професія перекладач

Навіщо ж працедавцям витрачатися на тлумача, якщо кожен другий працівник великих компаній має сертифікат «TOEFL»? Панове, як же ви помиляєтеся. Далі

22 лист. 2011

Англійська – мова простолюдинів

В сучасному світі кожен поважаючий себе людина або знає англійську мову, або вчить, або збирається вчити. А як же інакше? Адже це мова бізнесу, міжнародних відносин і ... успіху.

А чи знаєте Ви, що кілька сторіч тому англійська  була винятково долею черні. І саме простим селянам «English Language» завдячує своїми граматичними особливостями.  Кожен, хто хоч раз стикався з англійською граматикою, не міг не помітити певних дивовижностей: відсутності поняття роду, дуже строгий порядок слів у реченнях, відсутність відмінків і багато чого іншого. Так було не завжди. Багато років тому, перш ніж Англія потрапила під невсипущий контроль Франції,  англійська була вкрай важкою та багатою мовою. Там було все: і рід, і відмінки, і багато іншої лінгвістичної вишуканості. Але Франція почала встановлювати свої порядки, і вся еліта Англії, не довго думаючи, перейшла на французьку мову. Усі багаті й освічені люди вважали своїм обов'язком висловлюватися винятково французькою.  Англійську було незаслужено забуто і викинуто в села, бідні райони та інші малопривабливі місця феодальної Англії. 
Прості селяни та робітники не особливо дбали про красу мови. Зрозуміло – і слава Богу! Звідси відсутність роду, відмінків і строгий порядок слів.
Також, саме завдяки  цьому періоду в англійській мові з'явилося багато  французьких запозичень, особливо з юридичної, військової та політичної сфер:
duke — герцог,
peer — пер;
army — армія,
peace — мир,
battle — битва,
soldier — солдат
general — генерал,
captain — капітан,
enemy — ворог та ін;
Але мине всього кілька сторіч, з'являться п'єси Шекспіра, і англійська мова поверне собі свою велич, яка в нашому столітті досягне свого піка.