Русский (Russian Federation)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

+38 (044) 280-09-29
+38 (067) 503-55-44
+38 (067) 502-55-44

< >

Мова, якої не було

Переклад готується Далі

04 січ. 2012

Вавілонська вежа

переклад готується Далі

09 груд. 2011

Мова для музикантів

Французька складна за своєю вимовою, англійська – групою часів, китайська та японська – писемністю. Далі

30 лист. 2011

Англійська – мова простолюдинів

В сучасному світі кожен поважаючий себе людина або знає англійську мову, або вчить, або збирається вчити. А як же інакше? Адже це мова бізнесу, міжнародних відносин і ... успіху. Далі

30 лист. 2011

Професія перекладач

Навіщо ж працедавцям витрачатися на тлумача, якщо кожен другий працівник великих компаній має сертифікат «TOEFL»? Панове, як же ви помиляєтеся. Далі

22 лист. 2011

Дорогі, шановні, любі партнери, колеги та друзі!

Ми переїхали!

Наша нова адреса: вул. Івана Мазепи, 16, оф. 7, 2 поверх, код 236, тел.044-280-09-29
З повагою, колектив «Лінгваплюс»!

Бюро перекладів «Лінгваплюс»

Сьогодні іноземні мови відіграють щораз більшу роль у нашому житті, однак знання у цій галузі залишають  бажати кращого. На жаль, для багатьох із нас знайомство з іноземними мовами обмежилося шкільною програмою, навіть попри високий рівень професійної освіти.

Однак не поспішайте хапатися за самовчитель або бігти на курси. Київське агентство перекладів «Лінгваплюс» і, зокрема, наше бюро технічного перекладу допоможе Вам вирішити всі проблеми, пов'язані з недостатнім знанням іноземних мов.
Вам необхідний терміновий переклад технічної або ділової документації? Висококваліфіковані співробітники нашого бюро перекладів у прийнятний термін перекладуть потрібні документи,  точно передавши їхній зміст і термінологію. Ми перекладаємо  українською (російською) практично з будь-якої іноземної мови аж до найекзотичніших, а також на відповідні мови, зберігаючи за необхідності емоційне забарвлення тексту.

Вам необхідний усний послідовний переклад? Перекладачі нашого бюро технічних перекладів бездоганно впораються й із цим завданням, завдяки чималому досвіду роботи в сфері бізнесу, права, економіки, медицини, комп'ютерних технологій тощо. Ми також проводимо високоякісне розшифрування аудіо- і відеозаписів. Крім того, бюро перекладів «Лінгваплюс» пропонує оформлення апостилю та легалізацію документів у МЗС, Міністерстві юстиції та консульстві країни, яку Ви збираєтеся відвідати. На Вашу вимогу проводиться нотаріальне засвідчення перекладів або засвідчення нашою печаткою.

Ми працюємо оперативно та якісно. Наші переклади — це незмінно високий рівень, що гідно репрезентує наших клієнтів.

 

Ми переїхали! У Лінгваплюс нова адреса